Експертиза

"Вакуленко Арт-консалтинг" є однією з провідних організацій в Україні з кваліфікованої експертизи творів мистецтва. Компанія була заснована в 1991 році і успішно надає свої послуги на арт-ринку вже майже 30 років.

Ми пропонуємо своїм клієнтам експертизу творів мистецтва, надаємо візуальну та техніко – технологічну експертизу із залученням кращих експертів країни.

Для всіх творів мистецтва (за умови їх оригінальності) видається Сертифікат, який підтверджує оригінальність та автентичність твору мистецтва, з повною атрибуцією, нумерацією та каталогізацією, що виключають варіанти його підробки. Дослідження творів мистецтва на автентичність проводиться наступними методами:

- Оптична і цифрова мікроскопія - вивчення техніко-технологічних особливостей об'єктів і ступеня їх збереження

- УФ флуоресценція - дослідження світіння пігментів, барвників, лаків

- Інфрачервона рефлектографія - виявлення нижчих малюнків, підписів, підмальовків

- Рентгено-флуоресцентний аналіз - визначення неорганічних компонентів в складі фарбового шару живопису, аналіз паперу, металів і сплавів

- Інфрачервона спектроскопія з Фур'є перетворенням - визначення органічних барвників, лаків, сполучних, ступеня полімеризації / старіння масла (діапазон вимірювань від 400 до 4000 см-1).

- Порівняльний аналіз з еталонними базами пігментів, барвників, в'язива і основ (в базі понад 100000 сполук) і літературними даними.

Адреса

Київ, Україна
вул. Костьольна, 8


Контакти

ukrartlegacy@gmail.com
Тел.: +38 050 333 37 67

Корисні посилання
Зворотній зв'язок

Будемо вдячні за зворотній зв'язок за вказаними контактами.

Create a website - Visit site