Наші виставкові проекти

Mobirise
Кількість обмежена
22.05 – 22.06.2021

Марк Шагал, Фернан Леже, Віктор Вазареллі, Бруно Бруні у компанії із супер популярним нині американським митцем Kaws та іх відомими українськими колегами по професії – APL315, Роман Мінін, Віктор Сидоренко, WAONE Interesni Kazki та інші.

Київ, вул. Костьольна 8, 11:00 – 19:00
понеділок, вівторок – вихідні
вхід на виставку вільний

Mobirise
Глущенко / Бабак 
14.11 - 28.12.2018

Ми раді представити у стінах нашого галерейного простору проект, в якому зійшлися два прекрасні пейзажисти минулого та теперішнього – Микола Глущенко та Олександра Бабака. Картини Глущенка відомі у всьому світі, його цінують як неперевершеного майстра пейзажу, його називали “першим українським імпресіоністом”, Олександр відзначають як витонченого оспівувача природи, пейзажиста зі своєю власною мовою.

Mobirise
Молдованов / Примаченко 
20.07 - 05.10.2017

Представляємо виставку двох яскравих представників наївного, простого мистецтва – всесвітньо відомої майстрині Марії Примаченко та представника “нового наїву”, Дмитра Молдованова. Роботи Марії, зачаровують неймовірно доброю фантазією, точним, своєрідним колоритом і таємничою майстерністю, Дмитро описує творчість художників – самоуків, який оперує новими темами та сюжетами урбанізованого простору. В той же час в їх творчості присутня одна спільна риса, яка неймовірно приваблює - традиційне мистецтво народних майстрів, що зберігає дитячу свіжість і безпосередність бачення світу.

Mobirise
Бурлюк / APL315 
05.04 - 12.06.2017

Представляємо виставку двох визначних футуристів свого часу – всесвітньо відомого Давида Давидовича Бурлюка, одного з найяскравіших представників авангарду, та молодого, але дуже талановитого та перспективного майстра графіті, який опонував техніку живопису, APL315. Окрім того, що обидва з Одеси, їх пов’язує одна спільна мета у своїй творчості – бажання випередити час, не бути “як всі”, заглянути за лаштунки “традиційного живопису”, підкреслюючи свою оригінальність та бажання ламати усталені стереотипи.

Адреса

Київ, Україна
вул. Костьольна, 8


Контакти

ukrartlegacy@gmail.com
Тел.: +38 050 333 37 67

Корисні посилання
Зворотній зв'язок

Будемо вдячні за зворотній зв'язок за вказаними контактами.

Build a site - Go now